Březen 2015

Co bude dál?

24. března 2015 v 13:56 | Poláková Jitka
To je otázka,kterou si alespoň jednou v životě položil snad každý člověk bez rozdílu věku, pohlaví, rasy atd.
Vždycky se objeví tato otázka v okamžiku kdy se ocitneme v situaci se kterou jsme nepočítali a absolutně netušíme jak ji budeme řešit, co z toho vzejde a jak to pro nás dopadne.
Ale na druhou stranu je tato otázka vždy prvopočátkem nějaké životní příležitosti, která nám může ukázat cestu z naší ne právě šťastné situace do mnohem lepší a šťastnější budoucnosti jen je potřeba se k výzvě postavit čelem a začít dělat to co je třeba a postupně nás to pak posouvá tam kam jsme ani netušili, že by jsme mohli někdy skončit v tom pozitivním slova smyslu.
Takže pokud se u vás vyskytne opět tato otázka "Co bude dál?" tak se nebojte a udělejte vše pro vyřešení nastalé situace a sami poznáte, že na konci této cesty bude na vás čekat odměna a je jedno co si pod tímto slovem představíte.Využijte příležitosti,která se vám tímto nabízí a dovolte sami sobě být úspěšní. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem a končí posledním.
Hodně štěstí a úspěchů vám přeji.

Životní poslání

15. března 2015 v 15:35 | Poláková Jitka

Životním posláním může být cokoliv co pomáhá druhým lidem.
Například v současné době se bez znalosti angličtiny skoro nikam nehnete a je spousta lidí kteří mají problém se tento jazyk naučit.Hypnoterapeut Libor Činka vytvořil níže uvedený kurz, který vám s tímto problémem může pomoci a je to jeden z mála lidí pro které je jeho práce skutečně jeho životním posláním.
Proč jsem vložila tento banner do svého článku? Protože jsem se s ním setkala na jednom z jeho kurzů a jeho kurzy na zvládnutí mozku mi svého času velmi pomohly a tak doufám, že ve vašich problémech nejen s angličtinou vám může pomoci i vám.
banner-300x300-03.gif